Slide background

 

PRAWNIK OPOLE

 

Zapraszamy do zapoznania się z osobami prawników: radcy prawnego Adrianny Kośniewskiej – Zembaty oraz radcy prawnego Małgorzaty Ozon

Adrianna Kośniewska- Zembaty – prawnik z Opola

Radca prawny, założycielka i partner w kancelarii. Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Opolskiego, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu.
Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy w renomowanej kancelarii prawnej radcy prawnego w Opolu specjalizującej się w prawie cywilnym, ubezpieczeniowym i handlowym, a także w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.
Podstawowe obszary praktyki radcy prawnego Adrianny Kośniewskiej – Zembaty obejmują prawo cywilne i prawo handlowe (dochodzenie roszczeń, windykacja sądowa należności, sporządzanie i opiniowanie umów), prawo spółek (tworzenie, przekształcanie spółek, obsługa bieżąca spółek).

Małgorzata Ozon – prawnik z Opola

Radca prawny, założycielka i partner kancelarii. Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu.
Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy w kancelariach adwokackich i radcowskich w Opolu oraz we Wrocławiu o różnym profilu specjalizacji, w tym zajmujących się prawną windykacją należności. Radca prawny Małgorzata Ozon specjalizuje się w zagadnieniach związanych z postępowaniem upadłościowym, szeroko pojętym prawem rodzinnym oraz prawem pracy. Jest wpisana na listę kuratorów dla osób nieznanych z miejsca pobytu przy Sądzie Rejonowym w Opolu i posiada wieloletnie doświadczenie w pełnieniu tej funkcji.
Odpowiedzialna za prowadzenie spraw z zakresu prawa pracy, sprawa rodzinnych i majątkowych oraz obsługę podmiotów administracji publicznej.